Російські війська досі намагаються показати хоча б якусь перемогу, на 80-й день вторгнення це виглядає особливо божевільно – Зеленський

Гордон

Ситуація на сході України залишається дуже складною, але ЗСУ поступово змусять російські війська піти з України, заявив Володимир Зеленський. Про це він сказав 14 травня у вечірньому зверненні, опублікованому Офісом президента."Ситуація на Донбасі залишається дуже важкою. Російські війська досі намагаються показати хоча б якусь перемогу. На 80-й день повномасштабного вторгнення це виглядає особливо божевільно, але вони не припиняють всіх цих намагань", сказав Зеленський.

Він подякував усім, хто тримає оборону "і наближає і для Донбасу, і для Приазовʼя, і для Херсона те саме, що зараз відбувається на Харківщині".

"Крок за кроком змушуємо окупантів піти з нашої землі. Змусимо піти і з українського моря", пообіцяв президент.

Він зазначив, що провів сьогодні у Києві переговори з делегацією сенаторів США, і наголосив, що цей візит демонструє міцність двопартійної підтримки України у США.

"Обговорили різні напрямки підтримки нашої держави, зокрема оборонну та фінансову. А також і посилення санкцій проти Росії. Подякував за історичне рішення про поновлення програми ленд-лізу. Закликав офіційно визнати Росію державою-терористом", повідомив Зеленський.

Війна Росії проти України. Головне (оновлюється)