Луганщина: Представники країн Балтії ознайомилися з ситуацією на КПВВ «Золоте»

Учасники спільної делегації у складі глав комітетів у закордонних справах парламентів Латвії, Литви та Естонії й Надзвичайних та Повноважних Послів Латвійської, Литовської, Естонської Республік в Україні відвідали контрольний пункт в’їзду-виїзду «Золоте» на Луганщині.

У супроводі начальника Луганського прикордонного загону полковника Юрія Петріва учасники спільної делегації ознайомилися з інфраструктурою КПВВ «Золоте», порядком здійснення контрольних операцій та функціонування КПВВ, умовами пропуску громадян через лінію розмежування. Також учасники поїздки звернули увагу на роботу прикордонників у період дії карантинних заходів та умови несення служби військовослужбовцями. Під час перебування на контрольному пункті в’їзду-виїзду «Золоте» представники країн Балтії мали змогу пройти шлях, який долають громадяни під час перетину лінії розмежування.

Розповідаючи про поточну ситуацію, начальник Луганського прикордонного загону Юрій Петрів наголосив, що всі КПВВ в Луганській області функціонують щоденно з 8.00 до 16.00. Однак пропуск громадян через лінію розмежування здійснюється лише через КПВВ «Станиця Луганська», оскільки незаконні збройні формування блокують рух дорожніми коридорами як до КПВВ «Щастя», так і до КПВВ «Золоте».

«Державна прикордонна служба України – прозора організація, що відкрита для взаємодії та діалогу з громадою, експертною спільнотою, а також з усіма зацікавленими сторонами», - зазначив полковник Юрій Петрів.

Глави комітетів у закордонних справах парламентів Латвії, Литви та Естонії й Надзвичайні та Повноважні Посли Латвійської, Литовської, Естонської Республік в Україні відзначили важливу роль ДПСУ на даному відповідальному напрямку та подякували військовослужбовцям за їх сумлінну роботу. Учасники делегації країн Балтії наголосили про свою підтримку України у цей важкий час випробувань, пов’язаних із російською агресією на сході.

Іван ТЕРЕЩЕНКО

На знімках: Під час перебування спільної делегації у складі глав комітетів у закордонних справах парламентів Латвії, Литви та Естонії на КПВВ «Золоте».

Фото Оперативно-військового управління Східного регіонального управління ДПСУ.