Докерувалися: поліклініка на набережній Дніпра у Кременчуці може обіцяти «довго жити»

Ендокринолога вже немає, травматолога теж.

Поліклініку, яку влада Віталія Малецького переселила з приміщення по вулиці Івана Мазепи (колишня - вул. Бутиріна- авт.) на набережну Дніпра, може обіцяти «довго жити».

Про це говорять самі кременчужани, які звернулися до «Кременчуцької газети».

Так, люди кажуть, що у поліклініки (що на вул. Троїцькій, 2 (кол. вул. Красіна - авт.) уже звільнився травматолог і тепер майже всіх пацієнтів відсилають у поліклініку лікарні «Кременчуцька».

Також там зник лікар-ендокринолог і всім, хто має отримувати через нього інсулін, повинні йти до інших медустанов міста.

«Коли поліклініка була на Бутиріна, то все було в одному місці. Коли її переселив той Малецький, хай йому грець, то ми обурювалися, а тепер взагалі не має меж обурюванню та злості.... Нас з набережної відсилають до лікарів на Молодіжний чи у Крюків», - розповідають люди і передають «привіт» меру.

«Малецький отримує захмарні гроші, а ми копійки і на таксі їздити не можемо у ті далекі лікарні... То вони з набережної поліклініку скоро виселять через її закриття. Малецький- руйнатор медицини міста. Так казала депутатка Піддубна і так воно є», - кажуть мешканці міста.

Нагадаємо, Сімейних лікарів переселять з Третьої до П’ятої міськлікарні: у медиків проведуть ротацію приміщеннями.

У поліклініці на Мазепи, як раз в умовах карантину, перестав працювати рентген, але флюорограф працює.

Олег Булашев