Електронний або єдиний квиток. Що відомо про плани Полтави

Через це оголосили конкурс з визначення уповноваженого здійснювати справляння плати за транспортні послуги.

поговорив 8 червня з начальником відділу  з питань транспортних перевезень та зв'язку Артемом Іванюком. Розповідаємо, що відомо наразі.

За його словами, говорити скільки коштуватиме впровадження автоматизованої системи оплати проїзду (АСОП) поки що ніяк. Наразі лише оголосили повторний конкурс і шукають підрядника для цих робіт:

«Ми збираємо пропозиції від організацій, які займаються цією темою в Україні та за її кордонами».

Умови участі в конкурсі розміщені на сайті міської ради. Заяви для участі у конкурсі можна подавати до 14 червня включно до відділу з питань транспортних перевезень та зв'язку. Після перегляду поданих пропозицій їх розглянуть і 12 липня відбудеться засідання конкурсного комітету з визначення переможця.

Артем Іванюк говорить, що нині не відомо чи це буде електронний чи єдиний квиток. Він каже, що більше підтримує ідею з єдиним квитком, бо електронний – це просто безготівкова оплата. А єдиний квиток – це можливість пасажиру доїхати з пересадками до кінцевої точки за одну вартість.

«До кінця літа, а можливо ще і раніше, ми маємо запустити хоча б у муніципальному транспорті уже єдиний чи електронний квиток», – каже керівник.

Чи зміниться тариф на проїзд з провадження АСОП поки невідомо. Іванюк говорить, що можливо оплата за допомогою АСОП буде на 1-2 грн меншою від тарифу, ніж оплата готівкою. Також, за його словами, розглядають впровадження «Карти полтавця». Але детально про це все говорити можна буде після визначення переможця конкурсу.

Також Артем Іванюк говорить, що якщо у місті запровадять АСОП, то мережа маршрутів громадського транспорту зміниться.  Усе тому, що нинішня мережа застаріла і неефективна. За його словами, у Полтаві є 66 маршрутів. З них працює 58, з яких 37 проходять по вул. Соборності. У зв’язку з цим часто на зупинках одночасно стоять 3-4 маршрутки майже в одному напрямку.

«На виході споживач отримає зручний спосіб оплати за проїзд.  Маю надію на зручну транспортну мережу і новий якісний громадський транспорт», – говорить Іванюк.

Що стосується перевізників, то за словами Артема Іванюка, вони реагують на впровадження АСОП добре. Він каже, що перевізники розуміють яким чином обраховується витрати і як вплине на це АСОП.