У центрі Полтави встановлять нові огорожі на вулиці

Роботи виконає ТОВ «Асфер груп». Керівником «Асфер груп» є Володимир Тузенко. Торік ця компанія отримала за ремонт доріг, прибирання та очищення дахів від льоду понад 70 млн грн, а загалом отримала від УЖКГ Полтавської міської ради замовлень на понад 660 млн грн.

Ця фірма займалася реконструкцією бульвару Щепотьєва у Полтаві, вул. Вузької, ремонтувала зливову каналізацію тощо. Цей підрядник один з тих, яким влада Полтави віддає найбільше замовлень. Видання «Полтавщина» пише, що влада замовляє у цього підрядника нові огорожі на 30-40% дорожче, аніж це робили у Києві та Маріуполі.

Встановити огородження на вул. Небесної сотні планують до кінця року. Підрядник матиме встановити однобічний металевий бар’єр використанням бетонної суміші. Відстань між опорами – 2 м. На місці майбутніх огороджень раніше стояли чорно-білі невисокі паркани. У квітні їх демонтували у різних частинах Полтави та біля шкіл, щоб оновити. Як розповів заступник міського голови Полтави Євген Ричка, замінити огорожу вирішили після поради поліції. Фактично, попередні паркани не захищали пішоходів від автівок.