На базі Кременчуцької школи-інтернату ім.Піддубного відбувся проект «Рух – це здорово!»

Після завершення заходу учасники змагань, турнірів та показових виступів були нагороджені грамотами та солодкими подарунками.

Сьогодні, 8 червня, в рамках Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого проекту «Рух – це здорово!» на базі Кременчуцької спеціалізованої школи-інтернату спортивного профілю І-ІІІ ступенів ім. І.М. Піддубного Полтавської обласної ради відбулися змагання з міні-футболу, велокросу, волейболу, боксу, показові виступи дзюдоїстів та турнір з греко-римської боротьби. Про це повідомили у прес-службі Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації.

В заході взяли участь учні закладу та команда спортсменів Полтавського обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка.

«Під час проведення Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Рух - це здорово» працювали спортивні локації та рухові активності - змагання в рухливих естафетах, з міні-футболу, велокрос, турнір з греко-римської боротьби, волейболу, боксу, показові виступи дзюдоїстів. Серед гостей заходу були присутні, Гордієнко Ю.В., начальник комітету МОН Полтавської філії з фізичного виховання та спорту, Патока Т.С., начальник, Шепель Я.М., головний спеціаліст, Косяк О.С., спеціаліст відділу МОН Полтавської філії з фізичного виховання і спорту. Крамаренко В.С., гловний спеціаліст управління молоді і спорту м. Кременчука. Крупіна Л.В., директор Кременчуцького педагогічного коледжу ім. А.С. Макаренка. В заході прийняли участь команда спортсменів Полтавського обласного ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ст. «Політ» та оркестр Кременчуцького педагогічного коледжу ім. А.С. Макаренка. Ми вдячні всім гостям та надану честь провести захід на території нашої школи», - йдеться у повідомленні Кременчуцька Школа-інтернат Ім.І.М. Піддубного

Після завершення заходу учасники змагань, турнірів та показових виступів були нагороджені грамотами та солодкими подарунками.

Антоніна Озерна