На тепломодернізацію закладів освіти Кременчука спрямують 1,5 млн євро

Наразі у закладах освіти Кременчука проводять масштабну заміну вікон, дверей, утеплення фасадів і встановлення ІТП. Ці роботи проводяться за ініціативи народного депутата України Юрія Шаповалова та міського голови Кременчука Віталія Малецького в рамках проєкту «Підвищення енергоефективності громадських будівель». На його реалізацію європейські партнери виділили пільговий кредит і безповоротного гранту розміром 1,5 млн. євро.

Вцілому, охоплено цим проєктом буде 67 об’єктів соцсфери міста. Переважна більшість будівель соціальних закладів експлуатуються майже з середини минулого століття, тому потребували тепло модернізації, інформує сайт Кременчуцької міськради.

Нагадаємо, у підсумку реалізації проєкту «Підвищення енергоефективності громадських будівель» бюджет міста має отримати значну економію коштів від 30 до 60%, яку щорічно витрачають на оплату енергоносіїв закладів бюджетної сфери. Окрім того, сучасні матеріали та конструкції позитивно вплинуть на зовнішній вигляд будівель і вплинуть на рівень комфорту в них.