У Кременчуці з'явиться фан-зона «Євро 2020»

Футбольне літо в Кременчуці.

Проєкт рішення «Про організацію та проведення фан-зони «Євро 2020» на площі Незалежності в місті Кременчуці» виносять на розгляд міськвиконкому.

Згідно із ним, попонують погодити товариству з обмеженою відповідальністю «АЛІО ПРИНТ» з 11 червня по 11 липня 2021 року організацію та проведення фан-зони «Євро 2020» на площі Незалежності.

Передбачено рекомендувати:

- суб’єктам господарювання торговельних об’єктів, які розташовані в місцях проведення заходу, здійснювати реалізацію безалкогольних напоїв лише у пластиковій тарі та алюмінієвих банках;

- департаменту житлово-комунального господарства за погодженням з батальйоном патрульної поліції забезпечити встановлення необхідних дорожніх знаків на площі Незалежності під час футбольних матчів національної збірної команди України.

Кременчуцькому районному управлінню поліції, батальйону патрульної поліції забезпечити охорону публічного порядку, безпеку дорожнього руху та належного паркування автомототранспорту на площі Незалежності під час вищезгаданого періоду.

Довідково

Чемпіонат Європи з футболу UEFA EURO 2020 - 16-й розіграш чемпіонату Європи з футболу, футбольного турніру, що проводиться кожні чотири роки серед національних збірних, що входять до складу УЄФА, який повинен був пройти з 12 червня по 12 липня 2020 року, але через пандемію коронавірусу COVID-19 пройде на рік пізніше, з 11 червня по 11 липня 2021 року.

При цьому, як і літні олімпійські ігри в Токіо, збереже в назві приставку «2020» в маркетингових цілях. Це буде перший чемпіонат Європи з футболу, який був перенесений у зв'язку з надзвичайними обставинами. 23 квітня 2021 року УЄФА прийняла рішення про те, що глядачі будуть допущені на матчі турніру, однак на більшості матчів, включаючи півфінали і фінал, заповнюваність трибун складе не більше 50%.

Світлана Павленко