Яка компанія встановлюватиме флагшток у центрі Полтави за понад 12 мільйонів гривень

Ця компанія перемогла на торгах з пропозицією виконати роботи за 12 млн 39 тис. грн. Про це стало відомо з ресурсу Prozorro 11 червня. Роботи замовляє Департамент будівництва Полтавської облдержадміністрації.

ТОВ «Бізнес сервіс груп» зареєстроване у Києві, а керінвиком підприємства є Рустам Ахмедзянов. Переважно ця компанія працює на Київщині і від Управління міським господарством Вишневої міської ради отримала замовлень на 9 млн 545 тис. грн. Підприємство виконує ремонти у багатоквартирних будинках, замінює вікна.

Флагшток планують встановити до Дня Незалежності України. висота  флагштока сягатиме 50 м, а розмір полотна – 12 на 8 м. Який мають вигляд флагштоки в інших містах можна дізнатися тут.

писав, що проєкт виготовить ТОВ «Неоінжиніринг». Ця компанія запропонувала розробити проєкт 570 тис. грн, хоча обласна влада оцінила роботи у 700 тис. грн. До речі, торги оголошували двічі, адже перший тендер скасували, щоб змінити дані у документації. Після цього оголосили інші торги і визначили компанію, з якою планують укласти договір.

Проєкт замовив Департамент будівництва, містобудування та архітектури Полтавської облдержадміністрації. Підрядник, матиме виконати проєкт та експертизу документації до 24 червня. У проєкті передбачені:

влаштування споруди флагштоку Державного прапору України;демонтаж постаменту;благоустрій прилеглої території з урахуванням вимог Державних будівельних норм та інклюзивності (перекладання (відновлення) елементів покриття тощо);освітлення території благоустрою та основи флагштоку;встановлення малих архітектурних форм в межах території благоустрою.