ОТГ відмовила у законній ділянці ветеранам

Ветеранам АТО/ООС не дали отримати землю на Полтавщині. Про це повідомляє кореспондент «Нова: новини ветеранів».

Атовець Тарас Лелюх допомагає 12 побратимам, які отримали від «Держгеокадастру» накази на розробку проектів землеустрою та замовили проектантам виготовлення документації на земельні ділянки на Козельщині. Але несподівано ділянки, на які їм були надані всі відповідні документи, забрала в комунальну власність Козелецька ОТГ. Відтепер отримати бажані ділянки ветерани можуть лише через сесію місцевої ради.

Шестеро ветеранів разом з Тарасом вирішили особисто приїхати на відповідну сесію. Тим більше, що за словами пана Лелюха, отриманою ними землею давно користується староста селища. Це, на думку чоловіка, здалося йому підозрілим.

Проте на сесії Тарасові і побратимам сказали, що ця територія – місцеві пасовища і сінокоси, тож землю там їм давати не будуть. «Я кажу – ви що, там же давно рілля вашої старости» - розказує чоловік. Потім, за його словами, селяни заявили, що "і так багато землі атовці забрали" і рада проголосувала проти рішення про надання земельних ділянок атовцям. Депутатів не переконав навіть той факт, що «всю необхідну документацію та дозволи зроблено, а кошти за них – сплачено» - обурюється Тарас.

В той же час Тарас дізнався, що у тому ж самому селищі ділянки вже отримали у користування 15 атовців. Але голова ОТГ подав на реєстрацію їх ділянок як комунальної власності і пообіцяв захищати їх силою. Тепер ветерани планують всі разом подавати до суду через порушення їх прав.

Нагадаємо:

http://nova.net.ua/u-kharkovi-zirvaly-zasidannia-koordynatsiinoi-rady-veteraniv-foto/