Під час осіннього призову на Полтавщині треба відправити 795 юнаків

У весняному призові Кременчук виконав план.

Для виконання державного завдання щодо осіннього призову з Полтавщини мають відправити до лав Збройних сил України понад 795 осіб.

Про це на апаратній нараді у Полтавській облдержадміністрації повідомив заступник військового комісара Полтавського обласного військового комісаріату Едуард Бородай.

«Восени державне завдання щодо призову громадян на строкову військову службу з Полтавщини складало 544 особи. Дана призовна комісія проходила в умовах пандемії та з дотриманням карантинних заходів. Для виконання планового завдання виклику підлягало понад 17 тис громадян віком 18-27 років. План призовними комісіями навесні був виконаний на 100%», – розповів Е. Бородай.

Кращими, за результатами призову, стали призовні комісії Кременчуцького району, Полтавського району та призовна комісія Полтави. Нижче своїх потенційних можливостей працювали призовні комісії Лубен, Лубенського районну (громади Лубенська, Гребінківська та Оржицька) та призовна комісія Гадяча.

Відзначив і проблемні питання минулого призову, а саме непорозуміння з громадами щодо їхнього обов’язку в оповіщенні, у зв’язку з новим адміністративно-територіальним устроєм.

Нагадаємо, На Полтавщині порушено 22 кримінальних проваджень на тих, хто хотів «закосити» від армії

Марина Соловей