Ремонт ділянки однієї з вулиць у Полтаві не встигли завершити вчасно

На ремонт ділянки вулиці Небесної Сотні у Полтаві потрібно іще приблизно три тижні. Роботи планували завершити до сьогодні, 19 липня. Це зробити не встигли через дощову погоду, повідомив Суспільному начальник відділу з питань транспортних перевезень Полтавської міськради Артем Іванюк. Іще тиждень ремонтуватимуть дорожнє покриття, а близько двох – тротуар біля зупинки.

Дорогу поблизу зупинки "Краєзнавчий музей" у Полтаві частково виклали бруківкою. Понад місяць ділянку ремонтують працівники підрядної організації "Асфер-груп".

"За цей час ми витягли всі нашарування, які поклали наші попередні колеги за 40, 50, а може, і більше років. Далі поклали шар бетону, товщиною 20 сантиметрів. Обмежили ділянку гранітними бортами. Цей майданчик працюватиме під навантаженням тролейбусів окремо від проїжджої частини, де будуть їздити решта автомобілів", – говорить виконроб підрядної організації Володимир Григор’єв.

Через ремонт зупинку громадського транспорту перенесли у напрямку мікрорайону "Поділ". На ній чекає автобус полтавка Галина Ігуменова. За її словами, це не зручно для пасажирів.

"Ми живемо у мікрорайоні Червоний шлях. У нас маршрутки їздять та автобуси. Коли, припустимо, немає транспорту, ми звідси ідемо в центр. І ось уявіть, скільки з тієї зупинки іти в центр, а скільки звідси", – каже полтавка Галина Ігуменова.

Завершити роботи і перенести зупинку на попереднє місце мали до 19 липня, але не встигли, каже Артем Іванюк.

"Ці роботи затримуються. Не врахували той фактор, що цей бетонний прошарок не застигає, тому що в той період йшли дощі. Там буде не просто асфальт, там буде бруківка. Під бруківкою дуже великий шар бетону буде. Для того, щоб це місце не прогиналося, не було ніяких зрушень, які ми бачимо, на жаль, на деяких зупинках, там, де утворюються хвилі", – повідомив начальник відділу з питань транспортних перевезень Полтавської міськради Артем Іванюк.

За словами Артема Іванюка, на ремонт дороги піде тиждень, а тротуару – ще близько двох. Як повідомила прессекретарка заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Єлизавета Корж, вартість ремонту визначать після завершення робіт.