Забудова на вул. Героїв АТО, 81 у Полтаві: до депутатів на комісію прийшов представник орендаря ділянки

Про це ЗМІСТу відомо з засідання депутатської комісії 19 липня.

ТОВ «Фармацевтична компанія "Провізор"» орендує земельну ділянку, де планують будувати нову багатоповерхівку на вул. Героїв АТО, 81. Дмитро Порощук розповів, що надав депутатам акт прийому-передачі межових знаків на зберігання та адресу земельної ділянки. Ці документи є складовою технічної документації землеустрою, яку розробили у 2014 році:

«Орендна плата встановлюється у договорі. Міська рада і ми як орендар зобов’язані подавати копію договору до податкової служби. Податкова контролює правильність. Поновлення договору відбувається теж рішенням міської ради. З ухваленням рішення і минає проміжок часу. У рішенні в орендаря є право очікувати укладання договору протягом дії рішення. У нас рішення діє 2 роки. Ми маємо право укласти договір до цього рішення. Нарахування орендної плати».

Жителька будинку поблизу майбутньої забудови Ганна Мельникова на засіданні комісії розповіла, що договір оренди продовжували незаконно й заднім числом. За її словами, також поліція почала розслідувати законність передачі ділянки під забудову. Через це не можна ухвалювати дозвіл на розроблення робочого проєкту землеустрою.

Орендарем ділянки, де планують забудову, є ТОВ «Фармацевтична компанія "Провізор"». Будівництвом займатиметься підрядник «Логосс», що є структурою будівельної фірми «СМНК-17».

Директорка «Логоссу» Олена Браташ розповіла, що розроблення робочого проєкту не означає, що їхня компанія одразу почне знімати ґрунт на місці будівництва. Ці роборти виконуватимуть з початком забудови.

У 2023 році на вул. Героїв АТО, 81 планують завершити будівництво багатоповерхівки поблизу вже існуючого будинку. ЗМІСТ спілкувався з місцевими жителями, які проти забудови і виходять на протести та компанією, що займатиметься будівництвом і виконує підготовчі роботи.