«Я как Федерико Фелини!»: відео танцю директора сільської школи на Полтавщині зібрало майже мільйон переглядів

Педагог пояснює, що в дитинстві ходив на хореографічний гурток, потім відточував свою майстерність самостійно.

Справжній фурор викликав танець вчителів на випускному у Маячківській школі Нехворощанської територіальної громади.

Відео розміщене у Фейсбуці за лічені дні зібрало понад 960 тисяч переглядів, 1400 коментарів, понад 19 тисяч лайків, більше 5 тисяч поширень.

Як пише Коло, хедлайнером вечора став новоспечений директор, вчитель історії та правознавства Василь Маслей, єдиний чоловік серед танцюючих педагогів. 6 липня він виграв конкурс на посаду директора, нині в очікуванні офіційного призначення.

Випускний танець вчителів у Маячківській ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. академіків Левицьких вже можна назвати традицією. Адже вперше вчителі станцювали для учнів у 2017 році. А ідея такого незвичайного подарунку вчителів дітям належить саме Василю Маслею.

«Щороку на випускний діти та батьки чекають від учителів сюрпризу і ми намагаємося виправдовувати ці очікування. Перший танок виконували під пісню французької співачки Едіт Піаф, в інші роки – це була нарізка зі різних композицій. Крім того, окремо ми допомагаємо поставити танок батькам, які також танцюють для своїх», – розповів Василь Маслей.

Відео виклали на сторінці Нехворощанської ТГ.

Попри те, що танцювали непрофесійні хореографи, а початківці, їхні рухи злагоджені та гармонійні. Педагог пояснює, що в дитинстві ходив на хореографічний гурток, потім відточував свою майстерність самостійно. Кілька вчительок на відео також займаються танцями.

Марина Соловей