Кременчук попрощався з відомим містянином Олегом Анісовим

Вічна пам'ять

Сьогодні у Кременчуці у останню путь провели відомого містянина, будівельника, гонщика, волонтера і просто хорошу людину Олега Павловича Анісова.

Народився він перед самісіньким новим роком – 30 грудня 1968 року. А обірвався його життєвий шлях 17 липня нинішнього року.

Відспівували померлого сьогодні у Свято-Миколаївському соборі, що на вулиці 29 вересня. Вшанувати пам'ять Олега Павловича прийшли рідні і близькі, друзі, товариші, які розділяли його захоплення та ті, кому він допоміг. Серед них і мер Кременчука Віталій Малецький, віце-мер Дмитро Кравченко, голова Кременчуцької районної ради Дмитро Колотієвський, депутати Олександр Плескун, Ігор Шварцман та інші.

Квіти, сльози... І теплі слова споминів.

«Він був будівельником дуже хорошим, волонтером. В останні роки, коли почалася війна на Сході, дуже багато допомагав шпиталям, багато допомагав простим людям.. Він спортсмен був, співорганізатором перегонів на позашляховиках «Тропа барсука». Він був людиною слова» , - поділився друг родини голова Кременчуцької районної ради Дмитро Колотієвський.

На прощання прибув товариш О.Анісова, гонщик Роман Кеншаков. Він поділився, що важко пережити миті, коли втрачаєш друзів.

«Він багато чого зробив», - згадує учасник АТО Олександр Щербина. – «В шпиталі зробив обладнання, постійно двигуни ремонтувати допомагав і будматеріалами. Хлопців наших підтримував...Добрійшої душі людина, надійний друг, порядний бізнесмен».

«Ніколи нічого не просив натомість, робив хороші справи. Можливо не зовсім публічно, але його вчинки були видимі», - говорить депутат міськради Ігор Шварцман.

висловлює щирі співчуття рідним та близьким померлого.

Нагадаємо, Стало відомо, коли прощатимуться з кременчуцьким будівельником і колекціонером ретро-автівок Олегом Анісовим

Наталя Роговцева