Мільйон туди, мільйон сюди? У мерії назвали різні суми на завершення реконструкції приймального відділення в ЛІЛ «Кременчуцька»

Сьогодні після засідання міськвиконкому журналісти поцікавились у мера Кременчука Віталія Малецькго, скільки саме треба ще грошей, аби завершити реконструкцію приміщень під приймальню в лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька».

На це градоначальник повідомив, що зараз роботи із реконструкції тривають і потрібно 4 млн грн, аби їх завершити.

Але перед засіданням міськвиконкому проходило засідання постійної депкомісії із бюджетних питань і голова цієї комісії Олександр Плескун поцікавився в директора департаменту охорони здоров'я Максима Середи саме тим питанням.

І відповідь була наступною: «Потрібно більше двох мільйонів».

Шукати кошти збираються в міському бюджеті шляхом перерозподілу видатків.

І тут найцікавіше: мер і головний медик назвали різні суми. Різниця - не тисячі гривень, а мільйони. Виходить, кременчуцьким чиновникам мільйон тути, мільйон сюди – то звична справа.

Нагадаємо, Мінус мільйон із тролейбусів і мінус мільйон з Першої міської лікарні - у Кременчуці шукають гроші на реконструкцію приймального відділення ЛІЛ «Кременчуцька» (Доповнено)

Мер Кременчука пояснив, чому на понад 4 млн грн скорегували кошторис у реконструкції приймального відділення ЛІЛ «Кременчуцька»

Неврологія у Кременчуцькій ЦРЛ наказала довго жити, а в Першій міськлікарні може бути переповнення пацієнтів

Марина Соловей