Директорка кооперативного коледжу просить провернути демонтовані огородження на вулиці Небесної Сотні у Полтаві

Схожі прибрали поблизу Полтавського фахового кооперативного коледжу, але адміністрація вважає, що це додаткові чинник небезпеки для студентів. Про це відомо зі звернення директорки закладу Оксани Делії до голови депутатської комісії з питань економічної політики Ігоря Еренбурга.

Оксана Делія пише, що батьки та педагогічний колектив стурбовані демонтажем огородження:

«Коледж є закладом освіти та історично має діючу вхідну групу з вул. Небесної Сотні. Контингент студентів коледжу налічує понад 700 осіб, серед яких близько 40% – неповнолітні студенти. Демонтаж огородження вже створив додаткові чинники небезпеки для студентів коледжу».

Нові металеві огородження встановлять на вул. Небесної Сотні (від вул. Європейської до вул. Котляревського). На це витратили 464 тис. грн. Нових парканів біля коледжу встановлювати не планують, тому адміністрація просить вжити заходів для повернення огорожі.

На засіданні депутатської комісії 21 липня це прохання не підтримали.

Встановити огородження на вул. Небесної сотні планують до кінця року. Підрядник матиме встановити однобічний металевий бар’єр використанням бетонної суміші. Відстань між опорами – 2 м.

На місці майбутніх огороджень раніше стояли чорно-білі невисокі паркани. У квітні їх демонтували у різних частинах Полтави та біля шкіл, щоб оновити. Як розповів заступник міського голови Полтави Євген Ричка, замінити огорожу вирішили після поради поліції. Фактично, попередні паркани не захищали пішоходів від автівок.