У Кременчуці проведе майстер-класи відома керамістка Катерина Власова

Місце зустрічі: Геокупол.

Цими вихідними до Кременчука завітає відома мисткиня із Полтави Катерина Власова.

«В неділю, 25 липня, будемо проводити заняття з кераміки для дорослих та дітей у Геокуполі!!

Починаючи з 13.00, кожні дві години, ми розпочинаємо заняття!!!» - йдеться на сторінці Promandry.in.ua

Зазначимо, Катерина Власова майстер своєї справи, продовжує династію гончарів.

Її роботи зберігаються у Державній спеціалізованій художній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні», Національному музеї-заповіднику українського гончарства в Опішному, музеї-садибі Олександри Селюченко; у музеї ПолтНТУ ім. Ю. Кондратюка, у санаторії «Одеса»; у Решетилівському художньому професійному ліцеї; та інших музеях України.

К. Власова учасниця та переможниця багатьох мистецьких фестивалів. Серед них Міжнародні молодіжні гончарські фестивалі «Опішне» (різні роки), Всеукраїнський симпозіум вогняної скульптури «Скіфія, скіф і я», Міжнародний фестиваль гончарів «Не святі горшки ліплять» та інші.

«Дуже люблю кераміку та все,що пов'язане з нею. У межах своєї професійної компетентності намагаюся сприяти підтримці та популяризаціі цього виду мистецтва (викладацька діяльність, майстер-класи, написання статей, бодіарт).

Створюю роботи виставкового та вжиткового призначення.Для мене створення кеаміки – це завжди пошук та самопізнання образів, сюжетів, матеріалфв та шляхів створення. Люблю використовувати нетрадиційні способи формування керамічних виробів, використовуючи замість рук підручні матеріали», - говорить про себе Катерина Власова.

Обов'язковий попередній запис за телефоном: (067) 752-52-81 (Оляна)

Тетяна Красельникова