Через ремонтні роботи по вулиці Симона Петлюри близько 800 гаражів можуть опинитися у воді

Близько 800 гаражів кооперативу "Сади", що по вулиці Петлюри невдовзі можуть попливти, а дорога яку ремонтують опиниться під водою та буде вщент знищена - клопочуться місцеві мешканці. А все тому - говорять людт, що під час дорожніх робіт засипали дренажну систему, через яку в яр виходили підземні води.

Олександр Верещака - місцевий мешканець

- Коли розпочали робити дорогу, ця труба йде під дорогою, вода зливається в яр і далі в ставочок. Труба ця проложена була більше 30 років, вся документація в наявності. Вони почали зсипати будівельне сміття. Ми зверталися до офіційних представників, що якщо вони засиплять цю дренажну систему, то всі гаражі попливуть, мало того коли заповняться всі підвали вода піде або зверху по дорозі, або шукатиме нові виходи і змиє всю дорогу. Там проблема полягає в тому що продовжити цю трубу на 20-30 метрів і всім буде добре.

Голова кооперативу "Гаражний колектив "Сади" Григорій Голуб говорить щовода вже із 6-метрової глибини підіймається наверх, з`явилася вона вже і в деяких гаражних погрібах.

Григорій Голуб - голова кооперативу "Гаражний колектив "Сади"

- Основні вимоги. Дренажну систему яка працює з 1986 року засипають і вода потихеньку лишається в погребах. З цими будівництвами рівень яру який був раніше він підіймається потихеньку. Труба лежить на 6 метровій глибині і потихеньку проходить вода із засипаної труби.

Як нам повідомив заступник міського голови з питань ЖКГ Євген Ричка - проблему взято на контроль і невдовзі буде її вирішено із підрядником, який власне і виконує ремонтні роботи.