Новий ЦНАП у центрі Полтави невдовзі запрацює: планують оголошувати конкурси на оренду приміщень

Про це розповів перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін 22 липня.

За його словами, невдовзі укладуть договори на оренду з установами, які розташовуватимуться у ЦНП. Найбільше території має зайняти міський Центр надання адміністративних послуг:

«Днями спілкувалися з головою Полтавської обласної ради щодо цього. Бачення спільне, тому очікується, що перший і частину другого поверху орендувати міський ЦНАП. Цке потрібно для роботи соцзабезпечення, інших комунальних служб».

Балансова вартість Центру надання адміністративних послуг у Полтаві становить 68 млн 212 тис. грн. На утримання та використання Центру 9 квітня виділили 1 млн грн у межах програми розвитку місцевого самоврядування в Полтавській області на 2021-2023 роки.

Раніше область отримала сертифікат, що засвідчує можливість використовувати нову будівлю. Тепер облрада укладатиме договори оренди. На другому та третьому поверхах, за планом, працюватиме Офіс євроінтеграції, центр підтримки підприємців «Бізнес. Дія» тощо.

19 березня депутати Полтавської міської ради вирішили звернутися до обласних депутатів з проханням передати на баланс міста новий Центр надання послуг. Цю споруду будували за кошти обласного і державного бюджетів. Тепер місто хоче взяти її на баланс і розмістити у ній міський ЦНАП.

Нинішню будівлю планують використовувати для потреб апарату міської ради. ЗМІСТ писав, що депутати обласної ради теж не готові передавати ЦНАП на баланс міста. Через це дійшли компромісу – у будівлі працюватиме міський ЦНАП, а місто орендуватиме приміщення.