Щодня на трасі у межах Полтави порушують швидкість руху. Яке максимальне перевищення зафіксували

128 км/год – максимальна швидкість, яку зафіксував радар на трасі у межах Полтави. Про це 22 липня повідомили у пресслужбі Агентства місцевих доріг у Полтавській області.

85% водіїв рухаються зі швидкістю до 64 км/год, але щодня є автомобілісти, які їдуть зі швидкістю понад 100 км/год.

Це фіксує інтерактивний радар. Цей пристрій запам'ятовує швидкість руху автомобілістів, але через порушення водіїв карати не зможуть. Радар виконує профілактичну функцію і встановлений для посилення самодисципліни водіїв на місцевих дорогах.

Інтерактивний радар фіксує швидкість автомобілів, які рухаються в один бік. Якщо водій рухається не швидше, аніж на 50 км/год, на інформаційному табло показують швидкість зеленим шрифтом та смайликом. Якщо ж норму перевищили, швидкість показується червоним кольором. Цей радар зберігатиме дані лише певний проміжок часу (максимум до пів року) і уже незабаром можна буде побачити антирекорд швидкості, з якою рухалася людина на вулиці Жовтневій у Мачухах.

Швидкість автомобіля вираховують спеціальні датчики на відстані 200 метрів до стовпа. Навіть якщо водій швидко загальмує, одразу буде зафіксовано його початкову швидкість. Єдине, що цю інформацію правоохоронці не отримають, адже радар не фіксує номери автомобілів і ніяк не пристосований для передачі інформації поліціянтам.