На Полтавщині збільшать кількість патрульних екіпажів на аварійних ділянках доріг

Про це ЗМІСТу 22 липня повідомили у пресслужбі патрульної поліції Полтавщини.

Крім того, у вихідні та святкові дні до служби залучатимуться додаткові наряди поліції. Про це розповів керівникам поліції областей заступник голови Нацполіції Олександр Фацевич.

Відтак на найбільш аварійно небезпечних ділянках доріг, зокрема - державного значення, збільшиться кількість екіпажів патрульної поліції. Окрім порушень з пасажирських перевезень, поліцейські перевірятимуть транспорті засоби, чиї габаритні або вагові параметри перевищують норму. Максимальна вага автотранспорту по місцевим дорогам має складати 24 тонни. Заборона стосується транспортних засобів, фактичною масою понад 24 тонни і навантаженням на вісь більш ніж 7 тонн.

Нагадаємо, ЗМІСТ писав, що з 1 червня вантажівкам заборонено рух державними дорогами у спеку.

У межах Полтавщини заборона діє на 14 автодорогах державного значення:

М-03 Київ-Харків-Довжанський;М-22 Полтава-Олександрія;Н-08 Бориспіль-Дніпро_Запоріжжя-Маріуполь;Н-12 Суми – Полтава;Н-31 Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка;Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук;Р-11 Полтава-Красноград;Р-42 Лубни-Миргород-Опішня - /Н-12/;Р-60 Кролевець-Конотоп-Ромни-Пирятин;Р-67 Чернігів-Ніжин-Прилуки-Пирятин;Т-17-03 /Н-08/ - Недогарки-Свідловодськ;Т-17-05 Лохвиця – Гадяч-Охтирка-КПП «Велика Писарівка»;Т-17-16 Хорол-Семенівка-Кременчук;Т-17-29 Об’їзна дорога смт Котельва.

Також на Полтавщині розташовані майданчики для зважування вантажівок у русі. В області є 6 таких майданчиків для зважування великовагових транспортних засобів.