При будівництві нового мосту через Дніпро у Кременчуці довжина дорожнього обходу становитиме 30 км і коштуватиме це 9,2 млрд грн

Друга черга будівництва.

У рамках будівництва мосту через Дніпро в Кременчуці із розв’язками мають з’єднати з північним обходом Кременчука, якого поки не існує.

Це вже буде друга черга цього будівництва. У районі села Ялинці дорогу планують від’єднати від траси H-08, а поблизу села Щербаки з’єднати з дорогою М-22. Якщо цей проєкт реалізують, довжина обходу становитиме 30 кілометрів, він матиме чотири розв’язки і коштуватиме це близько 9,2 мільярда гривень. Окрім того, Укравтодор запланував і ремонт траси H-08 Бориспіль - Маріуполь.

Відповідні проєкти капремонту вже розробляють. Загалом повинні відремонтувати понад 90 кілометрів - без врахування нового мосту та ділянки траси, яка проходить містом. Орієнтовна вартість проєктування становить близько 10 мільйонів гривень.

Ще у майже три мільйони гривень оцінюють додаткові витрати: оцінку впливу на археологічну спадщину, техніко-економічне обґрунтування, встановлення знаків, екологічні інженерні консультації щодо мосту через Сулу, інвестпроєкт, внесення змін до Схеми планування територій тощо.

Новий Кременчуцький міст через Дніпро дасть змогу поліпшити оптимізацію логістичних маршрутів у центрі України за рахунок скорочення часу поїздок для автомобільного транспорту. Цього буде досягнуто завдяки збільшенню допустимої швидкості для вантажних автомобілів.

Нагадаємо, До Кременчука зі Стамбула прибула чергова партія техніки, за допомогою якої будуватимуть новий міст через Дніпро

Також нагадаємо, Спекуляція чистої води: чому прибічники Шаповалова називають новий міст через Дніпро його ім’ям і що на це каже губернатор Синєгубов.

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов: «На будівництво Кременчуцького мосту прибуває нова техніка з Туреччини».

Як просувається будівництво нового мосту у Кременчуці: скільки працює працівників і техніки, чи змонтовано мобільне містечко і з чим пливуть баржі

За матеріалами Урядового кур'єру