На Полтавщині стартує перший в Україні пілотний проєкт із виїзної вакцинації літніх людей

На Полтавщині стартує перший в Україні пілотний проєкт із виїзної вакцинації літніх людей

14 вересня у Полтавській області стартує перший в Україні пілотний проєкт із виїзної вакцинації літніх людей. Його впроваджують за підтримки МОЗ, ВООЗ та ГО "Батьки за вакцинацію".

Про це повідомив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов у своєму Telegram-каналі.

"У двох селах Миргородської громади – Гаркушинцях та Петрівці – протягом шести днів перебуватимуть волонтери, які розповідатимуть про пункти щеплень, а також відвідуватимуть місцевих жителів, щоб акцентувати увагу на необхідності вакцинації. Ці волонтери – такі ж самі мешканці громад: листоноші, медичні сестри, яких знають та поважають", - зазначив Олег Синєгубов.

Населення цих сіл – понад 2000 людей, половина з яких – люди старші за 60 років. Вони належать до групи ризику, тому вакцинація для них – життєва необхідність. Літніх людей спеціально підвозитимуть до пунктів для отримання доз вакцини. Також маломобільних осіб щеплюватимуть вдома. Вакцинуватися можна буде і під час ярмарку, який відбуватиметься 17 вересня.

За результатами пілотного проєкту Міністерство охорони здоров’я розгляне рішення про впровадження його в інших областях України.