Полтавський департамент освіти допоміг двом фірмам «повернутися» та взяти участь в аукціоні на перевезення школярів

Напередодні Антимонопольний комітет зобов’язав Департамент освіти Полтавської міської ради скасувати рішення про допущення до аукціону тендерних пропозицій ТОВ «Люкс-Полтава 2009» та ТОВ «ТК Експрес-лайн». Фірмам дали можливість доповнити документи і допустили до конкурсу.

Але у протоколі розгляду тендерних пропозицій вказано, що Департамент освіти допускає до конкурсу пропозиції тільки цих фірм. Підприємцю Михайлу Щупику вдруге відмовили у допуску до аукціону й не дали можливість додати документацію (після першої відмови перевізник не погодився з рішенням і подав скаргу до Антимонопольного комітету).

Згідно з законодавством про публічні закупівлі, ці фірми Департамент не міг допустити до конкурсу взагалі. Доповнити пропозицію можна тільки в частині установчих документів та права підпис. І про це мали скласти протокол, щодо усунення недоліків протягом 24 годин. Натомість АМКУ тільки вирішило пропозиції двох фірм скасувати. Вимоги про уточнення замовник може висувати тільки у кількох випадках.

ТОВ «Люкс-Полтава 2009» 13 вересня надало довідку, в якій засвідчило, що транспортнi засоби у тендернiй документацii є сертифiкованими та є в ліцензійній базі державної служби з безпеки на транспорті. Також додали документи на автобуси MAN NL 202, EOS 200L, MAN А12, Solaris Urbimo 15H CNG тощо.

ТОВ «ТК Експрес-лайн» надало схожу довідку та документацію про сертифікацію автобусів.

Нині триває період оскарження тендерних пропозицій. Через оскарження рішення до 23 вересня ТОВ «Люкс-Полтава 2009» здійснюватиме перевезення учнів. Вартість послуги – 800 тис. грн.

Також з ТОВ «Люкс-Полтава 2009» підписали договір на перевезення учнів на маршруті с. Андрушки – с. Макухівка – Полтавська школа№22. Строк надання послуги – 31 грудня. Вартість – 249 тис. 999 грн.