У Полтавській громаді шукають трьох директорів для навчальних закладів

Про це 14 вересня стало відомо з сайту Департаменту.

Перелік закладів у яких оголосили конкурс:

директор Гожулівського навчально-виховного комплексу;директор Сем’янівського навчально-виховного комплексу;директор Чорноглазівської школи.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсі (оригінали та/або копії):

заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних;автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);копія паспорта;копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;копія трудової книжки чи інших документи, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;довідка про відсутність судимості;довідка про проходження обов’язкового попереднього (періодичного) психіатричного огляду;мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Документи приймають в Департаменті освіти (вул. Соборності, буд. 36, м. Полтава, каб.26а). Останній день прийому документів – 13 жовтня.

До участі у конкурсі не можуть бути допущені особи, які:

не можуть обіймати посаду керівника закладу загальної середньої освіти відповідно до частини 2 статті 38 Закону України «Про повну загальну середню освіту»;подали не всі документи для участі в конкурсі;подали документи після завершення строку їх подання.

Конкурсний відбір розпочнеться орієнтовно з 27 жовтня по 5 листопада в приміщенні Полтавської міської ради (вул. Соборності, 36, к. 222).

Конкурсний відбір складається з:

перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти у формі письмового тестування;перевірки професійних компетентностей кандидатів шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;публічної та відкритої презентації кандидатами державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

Тривалість конкурсного відбору – 1 день. Дата і час його проведення будуть повідомлені кандидатам додатково.