У місті на Полтавщині планують створити літній кінотеатр

Про це ЗМІСТу стало відомо 14 вересня з майданчика публічних закупівель.

Роботи, які планують виконати:

зовнішнє опорядження, улаштування перегородок на металевому каркасі (куліси на сцені);зовнiшнє облицювання по бетоннiй поверхнi стiнмонтаж стацiонарних конструкцiй сцени: площадок, мiсткiв;улаштування покриттів сцени із палубних дощок;установлення навісу;установлення покрівлі;встановлення електрообладнання та освітлення;установлення заземлювача;улаштування круглих збірних залізобетонних каналізаційних колодязів;улаштування тротуарів та озеленення території.

Роботи планують виконати до 31 грудня. Тендерні пропозиції можна подавати до 29 вересня.

Нагадаємо, ЗМІСТ писав, що у Полтаві обрали компанію, яка встановлюватиме «розумні дерева». Інформаційне обладнання «Розумне дерево» планують встановити на території Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді до 30 листопада.

«Розумні дерева» – це альтернативні джерела енергії, що надають різноманітні безкоштовні послуги відвідувачам завдяки комплекту сонячних панелей, розміщених на конструкцію, схожу на дерево.

Планується, що встановлювати «розумні дерева» буде компанія ТОВ «Регіонкомунсервіс». З цією фірмою хочуть укласти договір. Ціна робіт – 779 тис. грн. Очікувана вартість становила 800 тис. грн.