У Полтаві відбудуться урочистості до Дня рятівника

У Полтаві відбудуться урочистості до Дня рятівника

16 вересня о 09:00 на площі біля театру імені Гоголя у Полтаві відбудуться офіційні заходи з нагоди відзначення Дня рятувальника.

Про це повідомили в Головному управлінні ДСНС у Полтавській області.

Зокрема, під час урочистостей вручать нагороди найкращим рятувальникам області. А також вручать відзнаки "Герой-рятувальник року".

На площі надзвичайники покажуть пожежну і рятувальну техніку.

Нагадаємо, День рятівника відзначають щорічно 17 вересня. Його святкують працівники аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, працівники інших спеціальних формувань, а також громадяни, які вносять свій внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей.

"Враховуючи вагомий внесок працівників пожежної охорони України у справу боротьби з вогняною стихією, захисту життя і здоров’я людей, майна від пожеж, на підтримку ініціативи громадських об’єднань та Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Указом Президента України від 11-го жовтня 2013-го № 555/2013 встановлено професійне свято - "День пожежної охорони", яке тепер відзначається щорічно 17-го квітня", - йдеться у повідомленні ДСНС.