Сліди на дорозі: на Полтавщині презентують книгу ветерана російсько-української війни

Новини Полтавщини

"Сліди на дорозі": на Полтавщині презентують книгу ветерана російсько-української війни

Автор інтерактивної книги-бестселера "Сліди на дорозі" Валерій Маркус поспілкується з читачами 14 жовтня у Козельщині. Зустріч та автограф-сесія з ветераном російсько-української війни, письменником та мандрівником відбудеться у Smart Просторі.

Презентація розпочнеться у читальній залі на першому поверсі бібліотеки о 13:00, що за адресою: смт Козельщина, вулиця Остроградського, 79/11. Вхід вільний, повідомили на фейсбук-сторінці Smart Простору.

Довідка. Валерій Маркус п'ять років служив у Збройних Силах України, з них два — в зоні бойових дій на Донбасі. Під час служби в АТО Валерій Маркус вів відеоблог, публікував відео з передової: про звільнення Вуглегірська, Дебальцевого, результати боїв, обстріли, армійське життя.

У 2014 році російські бойовики призначили винагороду за вбивство українського військовослужбовця. Щоб уберегти родичів, ветеран змінив прізвище на вигадане, так з'явився псевдонім Ананьєв. Згодом він офіційно змінив прізвище на нове — Маркус.

Після поранення отримав виписку про непридатність до служби по стану здоров'я та був звільнений з лав ЗСУ.

У 2018 році вийшла його перша художня книга "Сліди на дорозі", частина подій якої відбувається на Сході України, під час війни. Книга стала бестселером та однією з найпопулярніших в Україні у 2019 році.

Фото з фейсбук-сторінки Валерія Маркуса