Засідання постійної комісії Полтавської обласної ради з питань екології та раціонального природокористування (наживо)

Новини Полтавщини

Засідання постійної комісії Полтавської обласної ради з питань екології та раціонального природокористування (наживо)

11 жовтня об 11 годині розпочалося засідання постійної комісії Полтавської обласної ради з питань екології та раціонального природокористування.

До проєкту порядку денного включено питання:

1. Про проєкт рішення обласної ради «Про додаткове надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МИСЛИВСЬКО-РИБАЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "УДАЙ"» у користування мисливських угідь на території Пирятинської міської територіальної громади Лубенського району Полтавської області».

2. Про проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін до обласної програми "Екологічні ініціативи Полтавської області на 2019 – 2021 роки"».

3. Про проєкт рішення обласної ради «Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Ради національної безпеки і оборони України, Верховної Ради України щодо недопущення переростання екологічної катастрофи в екологічний колапс».

4. Про проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін до Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2021 році».

5. Про звіт роботи керівника Державної екологічної інспекції Центрального округу.

6. Про заходи щодо запобігання та протидії масовим лісовим пожежам на територіях та об’єктах природно-заповідного фонду.

7. Про звернення депутата Київської районної у м. Полтаві ради Полтавської області Д. Діхтярьова щодо діяльності товариства з обмеженою відповідальністю «ПВО ПЛЮС».

8. Про розгляд інформації щодо проєкту Положення про фонд охорони навколишнього природного середовища Полтавської області та проєкту Порядку планування та фінансування природоохоронних заходів з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області.

9. Про стан виконання рекомендацій постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування від 17 червня 2021 року з питання № 2 порядку денного щодо діяльності Кременчуцького госпрозрахункового мисливсько-рибальського підприємства Полтавської обласної організації Українського товариства мисливців і рибалок.

10. Про стан виконання рекомендацій постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування від 17 червня 2021 року з пункту 2 питання № 1 порядку денного щодо коригування проєктно-кошторисної документації та експертиза проекту по об'єкту «Берегоукріплювальні заходи на Кременчуцькому водосховищі в районі с. Мозоліївка Глобинського району. І черга».

11. Про інституційне забезпечення контролю екологічного стану ґрунтів в Україні: проблеми, шляхи вирішення.

12. Різне.