Конкурс відеороликів і TikTok - стало відомо, як проходитиме цього року конкурс «Студент року 2021» у місті Кременчуці

Кременчуцька газета

Студентські команди чекає 5 конкурсів.

Традиційний конкурс «Студент року 2021» у місті Кременчуці планують провести 17 листопада о 18.00 у комунальному закладі культури «Кременчуцький міський Палац культури».

Відповідне рішення затвердили на засіданні міськвиконкому.

Згідно із ним для участі у конкурсі необхідно подати заявку відповідної форми до управління молоді та спорту Кременчуцької міської ради.

Максимальна кількість учасників команди від одного вищого навчального закладу – 30 осіб. Від одного вищого навчального закладу – одна команда.

Командам надається рівний обсяг часу для проведення репетицій на сцені комунального закладу культури «Кременчуцький міський Палац культури». Черговість репетицій визначається жеребкуванням.

Оцінювання виступів здійснюється членами журі. Максимальна кількість балів за кожний конкурс – 10 балів.

Зміст та тривалість конкурсів:

1. «Резюме лідера вищого навчального закладу та його команди» - до 3,5 хв.

В цьому конкурсі лідер презентує свій навчальний заклад та команду. Форма представлення довільна. Оцінюється яскраве представлення лідера команди та навчального закладу, сценічна культура.

2. Конкурс «Студентський TikTok» - 30 сек.

Конкурс відео у мережі TikTok на тему студентських буднів. Студент має придумати та зняти креативне відео про своє студентське життя.

3. Конкурс «Зворотня розминка».

Журі конкурсу придумує відповідь на запитання, не кажучи її студентам, команда задає питання, а журі каже свою заздалегідь загадану відповідь (оцінюються дотепність та креативність питань). Кожна команда має можливість також задати запитання вже після почутої відповіді.

4. Конкурс відеороликів у форматі: «Коротше кажучи» - 2 хв.

Студент знімає ролик, у форматі «Коротше кажучи» на тему свого студентського життя.Члени журі будуть оцінювати креативність відеоролику та розкриття вказаної тематики.

5. Конкурс «Студенти мають талант» - до 4 хв.

Кожна команда самостійно обирає стиль для постановки . (Під час конкурсу необхідно презентувати свій стиль, дозволяється використовувати будь-які музикальні матеріали (діалоги з фільму, пісні, опери та інше). Оцінюється розкриття стилю, хореографія, спів та акторська майстерність.

Усі учасники отримують дипломи та нагороджуються цінними подарунками від організаторів та спонсорів.

Світлана Павленко

Фото з Інтернету