На Полтавщині поліцейські допомогли повернутися додому 63-річному жителю Харківщини

Новини Полтавщини

На Полтавщині поліцейські допомогли повернутися додому 63-річному жителю Харківщини

Чоловіка майже місяць розшукували, як безвісно зниклого на Харківщині, а знайшли неподалік одного із сіл Кременчуцького району. Через негаразди з пам’яттю він не зміг пояснити, як опинився за сотню кілометрів від домівки. Зміг лише пригадати, що понад тиждень ішов пішки.

"Про невідомого, який кілька діб «живе» просто неба у лісосмузі, неподалік села Мала Кохнівка, до відділення поліції № 2 Кременчуцького райуправління повідомили місцеві жителі. Поліцейські негайно відреагували на виклик про допомогу та доставили чоловіка до територіального підрозділу. Там його оглянули медики та нагодували. Проаналізувавши орієнтування з інших областей про розшук безвісно зниклих людей, правоохоронці встановили особу невідомого та повідомили гарну звістку його рідним. Як з’ясувалося, 63-річний чоловік мешкає в одному з міст Харківської області. На даний час чоловік знову вдома – його здоров’ям опікуються близькі люди", - йдеться у повідомленні поліції.

"Якщо поряд з вами є люди, які мають негаразди з пам’яттю, подбайте про те, щоб у них завжди була коротка інформація про себе. Хай це буде записка з особистими даними, адресою проживання й телефонними номерами осіб, з якими можна зв’язатися! Не залишайте їх без нагляду та супроводжуйте їх на вулиці", - радять правоохоронці.