Бюджетна комісія Полтавської облради погодила підвищення матеріальної допомоги сім’ям загиблих учасників АТО/ООС

Новини Полтавщини

Бюджетна комісія Полтавської облради погодила підвищення матеріальної допомоги сім'ям загиблих учасників АТО/ООС

12 жовтня відбулось засідання постійної комісії Полтавської обласної ради з питань бюджету та управління майном.

До Комплексної програми соціального захисту населення Полтавської області на 2021-2025 роки погодили внесення змін, що стосуються підвищення рівня соціального захисту населення.

“Підняття одноразової матеріальної допомоги сім’ям загиблих учасників АТО з 25 тисяч грн до 40 тисяч грн. Усім членам сімей загиблих на упорядкування поховань - з 10 тисяч грн до 15 тисяч грн. І на лікування та проходження реабілітації учасникам АТО - з 15 тисяч грн до 30 тисяч грн. При наданні цієї допомоги обов’язково враховуємо розмір допомоги, яка надається на державному, обласному та місцевому рівнях. Тобто, зберігаємо комплексний підхід. Якщо на обласному рівні надаємо 40 тисяч грн, на державному — 750 кратних прожиткових мінімумів і на місцевих рівнях — від 10 до 100 тисяч грн. Такий комплексний підхід дає можливість підтримувати сім’ю у разі загибелі учасника АТО/ООС. Також прохаємо підтримати розповсюдження матеріальної допомоги з обласного бюджету сім’ям загиблих учасників АТО 4 тисячі грн у разі проведення лікування в санаторно-курортних закладах області, де більша вартість путівки”, - розповіла директор Департаменту соціального захисту населення Полтавської ОДА Людмила Корнієнко.

Депутати також погодили питання про внесення змін до Програми розвитку та підтримки аеропорту “Полтава” на 2021-2023 роки, Програми розвитку місцевого самоврядування на 2021-2023 роки, до обласної програми “Екологічні ініціативи Полтавської області на 2019-2021 роки”.

Обговорили та схвалили депутати і проєкти рішень “Про здійснення місцевого запозичення у 2021 році” та “Про внесення змін до показників обласного бюджету Полтавської області на 2021 рік щодо забезпечення здійснення місцевих запозичень”. За словами директора Департаменту фінансів облдержадміністрації Павла Кропивки, загальний обсяг обласного бюджету за рахунок місцевого внутрішнього запозичення буде збільшено на 100 млн грн. Кошти спрямують для реалізації проєктів капітальних ремонтів автомобільних доріг загального користування місцевого значення Білопілля–Терни–Липова Долина–Гадяч та Мала Рублівка–Рунівщина.

[metaslider id=818676]