Онлайн: засідання восьмої сесії Кременчуцької райради

Кременчуцька газета

Початок - об 10.00.

Голова Кременчуцької райради Дмитро Колотієвський підписав розпорядження «Про скликання восьмої сесії районної ради восьмого скликання».

Як сказано у документі, пленарне засідання заплановано провести 13 жовтня 2021 року о 10.00 у великому залі адміністративного приміщення районної ради, що знаходиться за адресою: м. Кременчук, вул. Соборна, 14/23.

1. На розгляд ради винести наступні питання:

1.1. Про звернення депутатів Кременчуцької районної ради до Президента України Зеленського Володимира Олександровича.

1.2. Про надання дозволу Прокопчуку Олександру Костянтиновичу на приватизацію шляхом викупу комунального майна, розташованого за адресою: м. Кременчук, проспект Полтавський,40.

1.3. Про надання дозволу на передачу в оренду приміщення в адмінбудівлі за адресою6 вул. Соборна 14/23.

1.4. Про звіт директора КП «Архбудпроект» про виконання функціональних обов’язків та фінансово-господарську діяльність підприємства у 2020 році.

1.5. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту села Мотрине Горішньоплавнівської міської територіальної громади Кременчуцького району Полтавської області .

1.6. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення межі с. Махнівка Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади Полтавської області, що розміщене на території Кременчуцького району Полтавської області.

1.7. Про стан законності та результати діяльності органів прокуратури на території Кременчуцького району за I півріччя 2021 року.

1.8. Про внесення змін до рішення другої позачергової сесії Кременчуцької районної ради восьмого скликання «Про початок реорганізації Семенівської районної ради Полтавської області шляхом приєднання до Кременчуцької районної ради Полтавської області» від 17.12.2020 року.

1.9. Про внесення змін до рішення другої позачергової сесії Кременчуцької районної ради восьмого скликання «Про початок реорганізації Глобинської районної ради Полтавської області шляхом приєднання до Кременчуцької районної ради Полтавської області» від 17.12.2020 року.

1.10. Про внесення змін до рішення другої позачергової сесії Кременчуцької районної ради восьмого скликання «Про початок реорганізації Козельщинської районної ради Полтавської області шляхом приєднання до Кременчуцької районної ради Полтавської області» від 17.12.2020 року.

1.11. Про затвердження розпоряджень голови районної державної адміністрації.

1.12. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за I півріччя 2021 року.

1.13. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2021 рік (нової редакції.

1.14. Про внесення змін до районної Комплексної програми соціального захисту ветеранів війни на 2021 – 2023 роки.

1.15. Про звернення депутатів Кременчуцької районної ради до Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

1.16. Про зміну місцезнаходження юридичної особи Кременчуцької районної ради.

1.17. Про затвердження структури та штатної чисельності виконавчого апарату Кременчуцької районної ради.

1.18. Про передачу дебіторської заборгованості з районного бюджету Кременчуцького району Градизькій селищній територіальній громаді.

1.19. Про передачу дебіторської заборгованості з районного бюджету Кременчуцького району Глобинській міській територіальній громаді.

1.20. Про надбавку за вислугу років заступнику голови Кременчуцької районної ради Едуарду СКЛЯРЕВСЬКОМУ.

1.21. Про затвердження списку присяжних Глобинського районного суду Полтавської області.

1.22. Про затвердження списку присяжних Семенівського районного суду Полтавської області.

1.23. Про звернення до суду.

1.24. Про внесення змін до рішення п’ятої сесії Кременчуцької районної ради восьмого скликання «Про затвердження переліків першого та другого типів об’єктів оренди майна комунальної власності» від 18 лютого 2021 року.

1.25. Про звернення депутатів Кременчуцької районної ради щодо безперебійного забезпечення електроенергією населення в селі Чечелеве.

1.26. Про внесення змін до рішення другої позачергової сесії Кременчуцької районної ради восьмого скликання «Про постійні комісії Кременчуцької районної ради восьмого скликання» від 17.12.2020 року.

1.27. Про внесення змін до рішення другої позачергової сесії Кременчуцької районної ради восьмого скликання «Про президію Кременчуцької районної ради восьмого скликання» від 17.12.2020 року.

2. Начальнику організаційного відділу районної ради Інні КРУПІНІ оприлюднити дане розпорядження на офіційному веб-сайті Кременчуцької районної ради у відповідності до вимог чинного законодавства.

Цікаво, чи почнуть бойкотувати сесію депутати від партії «За майбутнє» та їх прибічники, як вони це робили останні рази.

Нагадаємо, ONLINE: у Кременчуцькій райраді голова Кам’яних Поток Самойлюк звинуватила віце-мера Усанову в побитті людини, а представників "За майбутнє" у зриві сесії (Доповнюється)

У червні: Сьогодні у Кременчуцькій райраді зірвали бюджетну комісію

Олег Булашев