У Кременчуці запрацювала камера фіксації швидкості: де саме

UA: Cуспільне мовлення

13 жовтня на Полтавщині увімкнули іще одну камеру, яка фіксує перевищення швидкості на дорозі. Цей комплекс автоматичної фото- та відеофіксації порушень встановили у Кременчуці. Про це Суспільному розповіла речниця патрульної поліції Полтавської області Наталія Костильова.

Ще один комплекс запрацював на вулиці 274-й квартал, 4. Обмеження швидкості на ділянці – 50 кілометрів за годину. За словами речниці, у Кременчуці це четверта така камера. Іще три працюють на інших ділянках, зокрема:

вулиця Андрія Ковальова, 17; проспект Свободи, 69-А; проспект Свободи, 120/25.Камери розпізнають номери автомобіля, а штраф за порушення швидкісного режиму надходитиме власникові поштою та у додатку «Дія». Такі комплекси встановлюють на ділянках, де аварії часто стаються саме через перевищення допустимої швидкості, каже речниця.

Що відомо: Уперше в Україні такі комплекси запрацювали 27 серпня. Тоді увімкнули 20 комплексів автоматичної фото- та відеофіксації порушень правил дорожнього руху, повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький. Нині таких камер на українських дорогах понад 200. У Полтавській області вже працює 14 камер автофіксації порушень правил дорожнього руху. Найбільше – 6 приладів – у Полтаві. За місяць роботи камер автоматичної фіксації у Полтаві виявили майже 11,5 тисяч порушень.