У Полтаві формують експозицію із речами артистки Раїси Кириченко

UA: Cуспільне мовлення

Осібний меморіальний фонд Раїси Кириченко почали збирати у Полтавському краєзнавчому музеї. Це роблять, зокрема, для вшанування пам’яті про народну артистку, повідомив Суспільному заступник директора закладу Гліб Кудряшов.

У меморіальний фонд зберуть особисті речі Раїси Кириченко та інші експонати, що мають стосунок до її життєвого шляху. Нині це все перебуває в різних музейних фондах.

Зібрати таку експозицію планують за два роки, аби презентувати її до 80-го ювілею із дня народження артистки, каже Гліб Кудряшов.

14 жовтня у Полтавському краєзнавчому музеї влаштувати мінівиставку речей Раїси Кириченко. Це зробили до 78-ї річниці із дня народження співачки. А ще цього дня влаштували тематичні екскурсії містом.

Що відомо:

Раїса Кириченко – народна артистка України. Народилася 14 жовтня 1943-го у селі Корещина на Полтавщині. У її репертуарі – майже півтори сотні пісень. Була солісткою Полтавської, а потім також Житомирської, Херсонської, Черкаської філармоній. Працювала з власним колективом «Чураївна». Артистка прожила 61 рік. Похована у селі Корещина на Полтавщині.