Що робити, якщо не прийшла платіжка: роз’яснення Полтаватеплоенерго

Новини Полтавщини

Що робити, якщо не прийшла платіжка: роз'яснення "Полтаватеплоенерго"
На адресу підприємства надходять звернення від споживачів зі скаргами на періодичну відсутність чи несвоєчасність доставки рахунків на оплату послуг з опалення та підігріву води до поштових скриньок за адресами їх проживання.
Як повідомили у "Полтаватеплоенерго", абонентська служба підприємства проводить постійний моніторинг та контроль доставки споживачам паперових рахунків.

"Шановні наші споживачі, з проханням: якщо до 20 листопада цього року ви не отримали рахунки за послуги підприємства, отримані впродовж жовтня, або в майбутньому потрапите в ситуацію, коли до 20-го числа місяця, наступного за звітним, на вашу адресу не надійшов паперовий рахунок за послуги підприємства, — не будьте байдужими і повідомте про цей факт до абонентської служби підприємства", - йдеться у повідомленні.

Можна повідомити за допомогою сервісів офіційного сайту підприємства te.pl.ua:
- "Надіслати нам листа";
- "Особистий кабінет споживача";
- надіславши електронного листа на адресу поштової скриньки info@pte.poltava.ua.
Повідомлення обов’язково має містити вашу повну адресу, контактний телефон, прізвище та ініціали отримувача послуг.
Для щомісячного отримання рахунків на оплату послуг на персональну електронну скриньку необхідно стати користувачем цілодобового online-сервісу "Особистий кабінет споживача" та встановити відповідні налаштування профілю у розділі "Редагувати профіль".
Нагадаємо, через погіршення епідемічної ситуації на Полтавщині, абонентська служба працює в дистанційному режимі.