Показали будівництво пілонів нового мосту через Дніпро у 3D (ВІДЕО)

#ШоТам

У Кременчузі на Полтавщині стартувало зведення мосту через річку Дніпро, повідомили в Укравтодорі на фейсбук-сторінці. Штучна споруда стане довгоочікуваною альтернативою Крюківському мосту, котрий нині перебуває у передаварійному стані. Довжина ансамблю нового мосту становитиме понад 3 км. Штучна споруда буде вантовою і матиме 4 смуги руху, по дві в кожному напрямку. Перші 5 металевих труб, які будуть фундаментом лівого пілона мосту, вже частково занурені в проєктне положення. Довжина кожної – 36 метрів, діаметр – 2 метри. Максимальна глибина, на яку будуть занурені труби, – 50 метрів. Для одного пілону необхідно 40 труб. На об’єкті працюють 172 фахівці: 88 мостобудівників з України та 84 – з Туреччини. Читайте також: Почни з органіки. Що таке компостування та чому воно рятує нашу планету Спільно з підрядною компанією Doğuş Grubu дорожники підготували 3D модель будівництва майбутніх пілонів. Як відбувається цей процес поетапно? Всі роботи виконуються в акваторії річки. За допомогою віброзанурювача труба влаштовується на глибину 6-7 метрів. Потім ударним дизель-молотом відбувається занурення до проєктної відмітки.

Після цього стартує буріння всередині труби. Так вибирається геологічна порода. Коли ці роботи виконані, влаштовується металевий каркас, проводиться бетонування труби та влаштування монолітної основи над водою.

Цього тижня очікують прибуття чергової партії труб. Для їх складування підготовлений спеціальний майданчик.

Новий міст з підходами будуватиметься паралельно до Крюківського. На правому березі Дніпра він виходитиме на набережну, де сполучатиметься з трасою Н-08 Бориспіль – Маріуполь. Також буде розв’язка з можливістю з’їзду на Літературний провулок. На лівому березі міст закінчуватиметься на Великій набережній зі з’їздом на Флотську вулицю. Нагадаємо,На Закарпатті завершують будівництво 470-метрової підпірної стіни біля дороги Фото: Укравтодор.