Майже рік після пожежі у «Котлярику». Який зараз вигляд має будівля з висоти (ФОТО)

Зміст

Нині там планують виконати протиаварійні роботи, а потім віддати пам’ятку на баланс області для реставрації. ЗМІСТ показує Будинок Полтавського дворянського зібрання з висоти пташиного польоту після першої черги протиаварійних робіт.

9 грудня в екскінотеатрі Котляревського сталася пожежа. Дзвінок про пожежу надійшов до рятувальників о 4:30 ранку. До гасіння пожежі задіяли 14 одиниць техніки та 56 людей особового складу. Пожежу вдалося ліквідувати 9 грудня о 13:06.

Наразі для будівлі замовили протиаварійні роботи. Очікувана вартість робіт – 11 млн 120 тис. 352 грн.

Згідно з тендерною документацією, підрядник має виконати демонтажні роботи, розібрати завали, посилити цегляні стіни, вивезти сміття тощо.

Полтавська громада передасть будівлю на баланс області після проведення протиаварійних робіт та робіт з консервації.

Нагадаємо, додаткові роботи по коригуванню документації на протиаварійні та консерваційні роботи пам’ятки коштували 49 тисяч 850 грн.

Раніше ЗМІСТ писав, що в екскінотеатрі Котляревського розчищали завали та будівельне сміття, яке утворилося після пожежі. Роботи з розчищення виконувало ТОВ «Добробуд-інвест».

Ексначальник Головного управління Нацполіції в Полтавщині Іван Вигівський сказав, що по справі пожежі триває досудове розслідування за трьома статтями.