У Полтаві оприлюднили список об’єктів, які планують оновити

Зміст

Про це стало відомо із проєкту рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради.

Планують реставрацію пам’ятки історії та архітектури місцевого значення на вул. Пилипа Орлика, 29-А. Нині там розміщений дитячий садок «Ягідка». Будівля розташована в історичному центрі Полтави, Архітекторка Оксана Бєлявська пише, що саме тут розташована старосвітська Полтава з провінційним духом, яка до сьогодні зберігає чимало будинків позаминулого століття поруч з новобудовами. Реставрація має зберегти єдиний стиль архітектури вулиці.

Будинок на вул. Пилипа Орлика ( Джерело – wikimapia.org)

Наступним об’єктом у списку на реконструкцію є парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення «Корпусний сад». Детальніше про ці плани ми розповіли тут.

Також планується провести капітальний ремонт хірургічного корпусу 2-ої міської клінічної лікарні на вул. Монастирській, 7А. До того ж у планах міської влади є реконструкція з добудовою павільйону для автомобілів екстреної медичної допомоги відділення невідкладних станів.

(Фото медзакладу)

До проєкту рішення також входить влаштування навісу над центральним входом головного корпусу 1-ої міської клінічної лікарні по вул. Олеся Гончара, 27А.

(Джерело – poltava.to)

Капітальний ремонт планують здійснити у будівлі школи №38 на вул. Пушкіна, 74, яка вважається однією з найбільш шкіл Полтави.

(Фото закладу освіти)

Нагадаємо, що в межах програми «Велике будівництво» в наступному році планують розпочати реконструкцію обласної лікарні імені Скліфосовського та обласної дитячої лікарні.