Як виглядатимуть опори нового мосту в Кременчуці: показали 3-D модель будівництва

Кременчуцька газета

Новий міст з підходами будується паралельно до наявного Крюківського.
Перші 5 металевих труб, які слугуватимуть фундаментом лівого пілону мосту через Дніпро в Кременчуці, вже частково занурені в проєктне положення.
Про це повідомила Служба автомобільних доріг у Полтавській області - офіційна сторінка.
Довжина кожної – 36 метрів, діаметр – 2 метри. Для одного пілону необхідно 40 труб. Максимальна глибина, на яку будуть занурені труби, – 50 метрів.
"Спільно з компанією Doğuş Grubu підготували 3-D модель будівництва майбутніх пілонів. Всі роботи виконуються в акваторії річки. За допомогою віброзанурювача труба влаштовується на глибину 6-7 метрів. Потім ударним дизель-молотом відбувається занурення до проєктної відмітки. Після цього розпочнемо буріння, всередині труби, аби вибрати геологічні породи. Коли ці роботи виконані, влаштовуємо металевий каркас, проводимо бетонування труби та влаштування монолітної основи над водою.Цього тижня очікуємо прибуття чергової партії труб. Для їх складування підготовлений спеціальний майданчик. Ще одна партія знаходиться на розмитненні в Херсоні", - йдеться в повідомленні.

У САД нагадують, що новий міст з підходами будується паралельно до наявного Крюківського. На правому березі Дніпра він виходитиме на набережну, де сполучатиметься з трасою Н-08 Бориспіль-Маріуполь. Також буде розв’язка з можливістю з’їзду на Літературний провулок. На лівому березі міст закінчуватиметься на Великій набережній зі з’їздом на вулицю Флотську. Роботи виконує компанія Doğuş Grubu. В процесі задіяні 172 фахівці з Туреччини та України, зокрема 88 працівників з Українита 84 з Туреччини.
Нагадаємо, У Кременчук надійшла перша партія гігантських труб для будівництва нового мосту
Нагадаємо, У Кременчуці змонтовано бетонний завод для будівництва мосту через Дніпро
Також нагадаємо, Будівництво нового мосту у Кременчуці: вздовж набережної Лейтенанта Дніпрова встановлюють огорожу і сигнальні стовпчики.
Спекуляція чистої води: чому прибічники Шаповалова називають новий міст через Дніпро його ім’ям і що на це каже губернатор Синєгубов

Світлана Павленко