Через порушення карантину на Полтавщині склали понад 200 адмінпротоколів

Зміст

Про порушення повідомили місцеву владу та Нацполіцію. Про це повідомили на сайті Держпродспоживслужби у Полтавській області 22 листопада.

Під час рейдів перевірили:

395 продовольчих магазинів, окрім ринків. За недотримання карантину надали 180 приписів та 109 адмінпротоколів;172 непродовольчий магазин. За недотримання карантину надали 76 приписів та 41 адмінпротокол;59 кафе та ресторани. За недотримання карантину надали 37 приписів та 27 адмінпротоколів;38 перукарень/салонів краси. За недотримання карантину надали 22 приписи та 16 адмінпротоколів;7 перевірок агропромислових ринків. За недотримання карантину надали 6 приписів та 3 адмінпротоколи;36 дитячих садочків. За недотримання карантину надали 2 приписи та 1 адмінпротокол;46 закладів освіти. За недотримання карантину надали 7 приписів та 1 адмінпротокол;8 аптек, оптик. За недотримання вимог надали 2 приписи;1 готель, хостел. За недотримання вимог надали 1 приписи.32 об'єктів пасажирських перевезень. За недотримання вимог надали 14 приписів та склали 9 адмінпротоколів;2 інших об’єктів нагляду (пасажирські перевезення, заклади розміщення, вокзали, торгово-розважальні центри, АЗК, фітнес-клуби, аптеки тощо). Порушень не виявили.

Нагадаємо, у трьох громадах Полтавщини не створили комісії для перевірок дотримання карантину. Детальніше за посиланням.