Опозиційні депутати збирають підписи, щоб скликати позачергову сесію Полтавської міської ради для питання аеропорту

Зміст

Про це 23 листопада розповів голова фракції «Слуга народу» Юрій Бражник:

«Це політичний тероризм, коли особисте питання намагаються простягнути разом з соціально-важливим. Тому ми збираємо третину депутатів, щоб призначили засідання й розв’язали це резонансне питання. Ми пропонуємо всім фракціям долучитися».

У фракції «Слуги народу» пояснили, що 23 листопада не голосували, бо до питання також «зашили» передачу земельної ділянки на вул. Раїси Кириченко, 26 в оренду на 5 років:

«Я не бачу страшного в тому, що цю ділянку хочуть віддати певній фірмі в оренду, але це питання не пройшло комісію і там про нежитлові будівлі вказано. Але на цій ділянці немає жодних будівель чи споруд. Його хочуть протягти, але з таким ставленням ми голосувати не будемо».

Олександр Мамай розповідав, що не бачить сенсу ігнорувати питання про передачу в оренду ділянки на вул. Раїси Кириченко:

«Є певні приміщення, будівлі. Людина хоче зареєструвати під цими приміщеннями землю. Чому не можна? Ми таких земельних ділянок реєструємо на кожній сесії по 150 штук. Яка різниця для кого? Чому не можна? Скажіть мені. Їхнє майно куплене через нотаріуса, чому не можна зареєструвати»,

Про плани будувати на цій землі новий торговельний центр Олександр Мамай говорить, що не знає. Але про такі наміри каже полтавський бізнесмен Віктор Бажан, який поряд з ділянкою має власне майно.

23 листопада мало відбутися друге пленарне засідання сесії Полтавської міської ради. Опозиційні депутати реєструватися на засідання відмовилися, а дехто не прийшов взагалі. Депутати на засіданні не порозумілися, тому сесію визначили неповноважною.

ЗМІСТ писав депутати яких партій не зареєструвалися на сесію.

Нагадаємо, що раніше це питання не ухвалили через політичні розбіжності на минулій сесії, яка відбулася 16 листопада. Тоді депутати просили міського голову винести окремо питання проєкту землеустрою ділянки площею для «Аеропорт-Полтава».