У Кременчуці почастішали випадки надзвичайних ситуацій – оновлюють програму (Доповнено)

Кременчуцька газета

Проєкт рішення міськради.
На засіданні чергової сесії Кременчуцької міської ради збираються затвердити Програму забезпечення пожежної безпеки та організації рятувальних робіт на території Кременчуцької міської територіальної громади на 2022 - 2024 роки»
Її обсяг планують на загальну суму 3 млн 300 тис грн.
«Протягом останнього часу на території Кременчуцької міської територіальної громади почастішали випадки виникнення надзвичайних ситуацій, небезпечних подій (далі – НС (НП)) різного характеру. Для підвищення якості реагування на НС (НП) техногенного та природного характеру, зниження рівня ризику небезпеки виникнення НС (НП) та зведення до мінімуму їх кількості і втрат від них та захисту населення і об’єктів на території Кременчуцької міської територіальної громади від НС (НП). Наявне обладнання та оснащення підрозділів в процесі використання зношується та потребує оновлення на більш сучасне та ефективне. Якісне виконання поставлених завдань забезпечується наявністю необхідної кількості пожежно-рятувальних підрозділів та їх матеріально-технічного забезпечення», - йдеться в пояснювальній записці.

Попередня програма, яка діяла в 2019 - 2021 роках, закінчується в 2021 році.
Тож тепер необхідно виділити кошти для реалізації Програми забезпечення пожежної безпеки та організації рятувальних робіт на території Кременчуцької міської територіальної громади на 2022 – 2024 роки на суму по рокам:
2022 рік - 1 млн грн.

2023 рік - 1 млн 100 тис грн.

2024 рік - 1 млн 200 тис грн.
Доповнено
23 листопада на засіданні сесії Кременчуцької міської ради вищезгадану програму затвердили.

Світлана Павленко