Уже призерами стали, а комп’ютерів ніяк не дочекатися: депутати вимагають реалізувати один з проєктів Громадського бюджету Кременчука (Доповнено)

Кременчуцька газета

Питання тягнеться з 2019 року.
Сьогодні на засіданні постійної депутатської комісії з питань Регламенту, депутатської діяльності депутати торкнулись питання, яке стосується затвердження Громадського бюджету на 2022 рік.
Так, голова депкомісії Валерій Мирошніченко поцікавився, як буде проходити фінансування в рамках громадського бюджету, адже є приклади, коли проєкти не реалізовані за 2020 рік, а також зо 2019 рік.
Як приклад він навів проєкт Громадського бюджету, який стосується облаштування комп’ютерного класу в ліцеї №30.
«Там учні вже нагороди отримали, призерами стали, а комп’ютерного класу недочекались», - зазначив він.

Завідувач сектору підтримки партисипативних практик відділу з питань внутрішньої політики апарату міського голови виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Євген Перевезенцев запевнив, що фінансування проєктів цьогорічного Громадського бюджету і минулих років йтиме паралельно.
Він заявив, що на нереалізовані ініціативи містян гроші виділятимуть через департамент фінансів.
Але така відповідь не задовольнила депутатів – від комісії надано доручення щодо облаштування комп’ютерного класу в ліцеї №30 уже в першому кварталі наступного року.
Доповнено
23 листопада на засіданні сесії Кременчуцької міської ради депутати затвердили "Про затвердження програми виконання (завершення) проєктів громадського бюджету минулих років на 2022 рік". Тож є сподівання, що проєкт, про який згадали депутати, теж реалізують.
Тут не можна не додати, що деякі проєкти Громадського бюджету у Кременчуці не спроможні реалізувати із року в рік.
Нагадаємо, Громадський бюджет Кременчука: обіцяють проєкти-боржники реалізувати в 2021 році
Читайте: Влада Малецького не знайшла 200 тис грн на реалізацію проєктів «Шкільного Громадського бюджету», 9 млн на газету виділяють справно

Світлана Павленко