У Кременчуці шукають гроші на ремонт рентгенапарату в дитячій лікарні (Доповнено)

Кременчуцька газета

Бюджетне питання.
На засідання міськвиконкому розглянули проєкт рішення «Про перерозподіл бюджетних асигнувань, затверджених в бюджеті Кременчуцької міської територіальної громади по галузі «Охорона здоров’я» на 2021 рік».
Згідно із ним зменшують видатки на суму 356 тис 700 грн, які передбачені на проєктно-монтажні роботи з установкою дизель генератора та облаштуванням автоматичного вводу резерву у комунальному некомерційному медичному підприємстві «Кременчуцька міська дитяча лікарня».
У той же час збільшують на цю суму витрати, які передбачають для діагностики та ремонту рентгенологічного апарату у комунальному некомерційному медичному підприємстві «Кременчуцька міська дитяча лікарня».
Із проєкту рішення міської ради стало відомо, що у березні 2021 року в КНМП «Кременчуцька міська дитяча лікарня» відбулось замикання мережі живлення.Внаслідок дії високовольтної дуги вийшов з ладу силовий блок рентгенологічного апарату. Після чого обладнання перестало працювати.Отже, наразі, забезпечення діагностичних захворювань та травм проводиться на старому рентгенологічному апараті. Після проведеного обстеженнярентгенологічної системи відповідними спеціалістами, заклад охорони здоров’я отримав комерційну пропозицію на проведення діагностики обладнання та ремонт з заміною силових плат та блоків вартістю 356 тис 700 грн.
Доповнено.
23 листопада комунальному некомерційному медичному підприємстві «Кременчуцька міська дитяча лікарня» погодили витрати на ремонт обладнання.
Дивіться Онлайн: засідання 9 сесії Кременчуцької міської ради 23 листопада 2021 року
Туберкульоз в умовах пандемії COVID-19: вчасну діагностику ніхто не відміняв

Світлана Павленко