Полтавська влада дозволила «Террасі» облаштувати зимовий майданчик зі столиками у прибудові

Зміст

Про це відомо з протоколу засідання комісії з розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності від 21 жовтня.

З проханням надати дозвіл до комісії звернувся підприємець Олександр Василенко. Він прохав дозволити розміщення виносних столиків у визначених місцях (майданчиках) для сезонного використання площею 229 кв.м на вул. Небесної Сотні, 9/17.

Олександр Василенко є власником закладу й раніше звертався до суду з клопотанням про скасування арешту на прибудови до будівлі, де нині працює кооперативний коледж.

Нині прибудову до коледжу хочуть демонтувати. Для цього Полтавська окружна прокуратура звернулася міської влади щодо демонтажу тимчасової споруди.

Усього прибудов нині 2. Влітку за фактом повідомлення про самовільне будівництво у дворі кооперативного коледжу відкрили кримінальне провадження. 10 червня поліція опечатала прибудову у дворі Полтавського кооперативного коледжу. Керівник Полтавської обласної прокуратури Антон Столітній розповів, що до будівництва прибудови причетні підприємці, які мали заклади у Будинку Полтавського Дворянського зібрання. 9 грудня 2020 року у цій будівлі трапилася пожежа і згорів центральний та правий корпус.