З початку року від платників Полтавщини надійшло майже 271 млн грн податку на майно

Новини Полтавщини

З початку року від платників Полтавщини надійшло майже 271 млн грн податку на майно

В.о. начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Андрій Якименко повідомив, що на початок листопада 2021 року на податковому обліку ГУ ДПС Полтавщини значаться 372212 платників податку на майно з фізичних осіб, в тому числі: 337936 платників плати за землю з фізичних осіб, 34326 платників по податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки з фізичних осіб та 40 платників транспортного податку з фізичних осіб.

Згідно з вимогами Податкового кодексу України, фізичні особи сплачують податок на підставі податкового повідомлення – рішення відповідно до встановленої форми, в якому зазначається сума податку та яке орган державної податкової служби надсилає громадянину. Податок сплачується фізичними особами впродовж 60 днів з дня вручення податкового повідомлення – рішення.

Андрій Якименко додав, що завдяки ефективному діалогу та дієвій співпраці податківців із платниками податків області та керівниками територіальних громад, з початку року до місцевих бюджетів Полтавщини забезпечено надходження в сумі 270,5 млн грн податку на майно з фізичних осіб. У порівнянні з відповідним періодом минулого року додаткові надходження по податку на майно з фізичних осіб складають 15 млн гривень.