Протиаварійні роботи у Кадетському корпусі: наступного року планують перекрити дах

Зміст

Про це ЗМІСТу розповів керівник Теруправління Державної судової адміністрації у Полтавській області Віталій Федько 23 листопада:

«Якщо в другому читанні сума не зміниться, то матимемо змогу на наступний рік перекрити дах».

Цього року Державна судова адміністрація у Полтавській області отримала 5 млн грн для виконання протиаварійних робіт. Їх спрямують на виготовлення металевих ферм покрівлі другого поверху, демонтажні роботи тимчасове заповнення віконних та дверних отворів, армувальні пояси третього поверху. Роботи виконує ТОВ «Технобуд-Україна». Освоїти кошти мають до кінця цього року. Освоєння цих коштів мають завершити до кінця цього року.

Нагадаємо, напередодні з державного бюджету виділили субвенцію на протиаварійні роботи у пам’ятці – 30 млн грн. Одним з ініціаторів внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» щодо спрямування коштів на ремонтно-реставраційні роботи пам’яток культурної спадщини був народний депутат від Полтави Дмитро Нальотов.

Член експертної групи «Великої реставрації» Володимир Семко розповів, що це дійсно шанс продовжити протиаварійні роботи у Кадетському корпусі, яким необхідно скористатися.

Депутати обласної ради рекомендували виділити частину коштів, які область отримала з держбюджету. За словами заступника голови Полтавської облдержадміністрації Євгена Грекова та керівника ДСА на Полтавщині Віталія Федька є невідкладні роботи, які потрібно зробити в цьому році.