Дитячі садочки Козельщинської громади отримали подарунки від групи Ferrexpo

Кременчуцька газета

Компанія визначила ключові потреби в розвиваючих іграх та іграшкових осередках та закупила їх на суму 230 тисяч гривень.
Полтавський, Єристівський та Біланівський гірничо-збагачувальні комбінати, що входять до складу групи Ferrexpo, ініціювали масову благодійну акцію для дитячих садочків найближчих територіальних громад. Ініціатива об’єднала двадцять три заклади дошкільної освіти міста Горішні Плавні та Новогалещинської, Пришибської, Козельщинської територіальних громад.
У ході плідної співпраці з відділами освіти та директорами садочків, компанія визначила ключові потреби в розвиваючих іграх та іграшкових осередках та закупила їх на суму 230 тисяч гривень.
Подарунки вже отримали дитячий садочок м. Горішні Плавні «Чебурашка» та дитячі садочки Новогалещинської територіальної громади. Наразі ж представники Біланівського ГЗК відвідали дашкільни навчальний заклад «Дзвіночок» в Козельщинській територіальній громаді.
Селищний голова Олександр Троцький подякував підприємству за подарунки та наголосив на їх значимості:
«Ми з місцевого бюджету закуповуємо подарунки до дитячих садків, але їх ніколи не буде забагато. Іграшки для дітей, як інструмент для слюсаря чи як закони для юриста. Граючись діти навчаються та розвиваються.
Мені окремо хотілося б виділити, що ініціатива йшла від підприємства. Дуже вдячні за увагу з боку комбінату до наймолодших жителів громади».

Заступник генерального директора із земельних питань Біланівського ГЗК Леонід Тютюнник відзначив, що почесно бути частиною таких акцій підприємства.
«Ми співпрацюємо з Козельщинською громадою не один рік, та реалізували безліч проєктів. Безпосередньо на сферу освіти було освоєно понад 3 мільйони гривень. Стосовно сьогоднішньої ініціативи варто відзначити, що діти в першу чергу повинні бути забезпечені всім необхідним для розвитку та навчання, оскільки за ними наше майбутнє», - сказав він.

Також Леонід Тютюнник проанонсував майбутні проєкти.

«Біланівський ГЗК приймає участь у співфінансуванні двох проєктів в цьому році. Це будівництво стадіону в селі Лутовинівка та реконструкції центрального парку в селищі Козельщина», - його слова.

Ця благодійна ініціатива від компанії Ferrexpo підходить до завершення та залишає за собою сотні дітей, що стали трохи щасливішими. Чекаємо з нетерпінням нових ініціатив компанії та результатів соціального партнерства з територіальними громадами.
Нагадаємо, Дитячі садочки Новогалещинської громади отримали подарунки від групи FERREXPO
Двадцять три дитячих садочки отримають подарунки від групи Ferrexpo
Біланівським ГЗК компанії Ferrexpo відремонтовано приміщення фельшерсько-акушерського пункту в селі Піски
За сприяння Ferrexpo оновлено Будинок культури в Новогалещинській територіальній громаді
Коштом Біланівського ГЗК виконано буріння свердловин для жителів Василівського старостату Новогалещинської ОТГ

За матеріалами
прес-служби компанії Ferrexpo